TULA

TULA

Noszenie dzieci ma niezwykle ważny wpływ na ich prawidłowy rozwój. Najbardziej funkcjonalne są nosidła ergonomiczne. Dzieci przybierają odpowiednią pozycję, co wpływa na prawidłowy rozwój bioder, a ich plecy wyginają się w naturalny sposób. Posiadamy nosidełka takich producentów, jak Tula, Kavka, Lenny Lamb, Womar - Zafirro Design. Nie da się jednak ukryć – Klienci najczęściej pytają i wybierają markę Tula.

Tula - produkty dla niemowlaka i większych dzieci

Nasza firma Agra Art jako cel postawiła sobie dostarczenie odbiorcy możliwie najlepszego jakościowo produktu w cenie dostępnej dla jak największej liczby odbiorców produktów. Oferujemy między innymi nosidełka ergonomiczne dla niemowlaka, w tym Tula przeznaczone dla dzieci od 3 do 20 kg (Tula Free to Grow) oraz dla większych dzieci od 11 do 27 kg (Tula Toddler) Są to nosidełka regulowane, które umożliwiają noszenie dzieci praktycznie od ich narodzin, czyli dedykowane są nawet dla noworodków!

Tula dla niemowlaka

I takim to sposobem maluszki o wadze od 7 kg, gdy są już w stanie samodzielnie trzymać główkę i siedzieć w pozycji „żabki” z nóżkami zwisającymi swobodnie pod kątem prostym, mogą być noszone w nosidełku Tula Baby. Dzięki nosidełku marki Tula Państwa maluch jest blisko, czując się bezpiecznie i czerpiąc pozytywny wpływ z tej bliskości z rodzicem. W sklepie bobasnafali.pl można je nabyć w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy. Warto pamiętać, że panel otulający plecy niemowlaka powinien sięgać mu aż do karku. Ta kwestia jest istotna tym bardziej, gdy dziecko jest małe, nie może wtedy wyjąć rączek i nie wygina pleców do tyłu. Nosidełka ergonomiczne pozwalają uzyskać zalecaną przez pediatrów i fizjoterapeutów pozycję żabki już u noszonego niemowlaka.

Tula dla dzieci

Nosidła wpływają pozytywnie na rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny dziecka, zapewniając przy tym maksymalny komfort. Stają się one coraz bardziej popularne, i to na całym świecie. Na co zwrócić szczególną uwagę przy dokonywaniu zakupu? Przede wszystkim na szerokość tkaniny, na której ma siedzieć dziecko. Powinna ona być szeroka, mierzona od kolana do kolana dziecka w pozycji siedzącej, zapewniając mu stabilność tej pozycji. Zbyt szeroka nie jest wskazana, wymusza rozłożenie nóżek dziecka niemalże w szpagacie. Tula zapewnia zarówno komfort noszonemu w nosidełku dziecku jak i noszącej je osobie. Pojemna kieszeń nosidełka zmieści dodatkowo potrzebne podczas spaceru przedmioty i zabawki. I wyprawa zorganizowana!