Kocyk muślinowy FIRST TOUCH "XL" - GREY

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: La Millou
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • szt.
  • 199,00 zł 159,00 zł
  • Oblicz

Kocyk muślinowy FIRST TOUCH "XL" - GREY

Największy w swojej kategorii, najdelikatniejszy z możliwych, dwustronny, muślinowy koc jest idealny dla dzieci (i nie tylko) w każdym wieku.

Kocyk First Touch to 100% naturalności, delikatność i 100% przędzy bambusowej. Z każdym praniem staje się jeszcze bardziej delikatny. Sprawdza się również idealnie jako ręcznik, ponieważ wyśmienicie chłonie wodę. Zapobiega przegrzewaniu się malucha, zapewniając jednocześnie miłe otulenie.

Posiada piękne, nasycone kolory i najmodniejsze zawadiackie pompony. Ale jego wygląd i jakość to tylko część jego zalet. Został stworzony z myślą o tych najbardziej wymagających: z problemami skórnymi, AZS (atopowe zapalenie skóry), alergików - dlatego też wykąpaliśmy go w drobinkach srebra (jego właściwości opisujemy poniżej).

Muślin barwiony jest najwyższej jakości pigmentami, posiadającymi atest OEKO-TEX 100 W KLASIE I, bezpieczne dla dziecka od pierwszych chwil. Kocyk First Touch od La Millou jest wg. nas niezbędny w wyposażeniu każdej wyprawki.  

Sprawdzi się również jako: otulacz, świetna alternatywa do zwykłego ręcznika - jest najdelikatniejszy z możliwych, prześcieradło, ochrona przed słońcem, chusta, apaszka, a dla mam - pareo:-)

Tkanina z kolekcji First Touch jest bardzo delikatna i wrażliwa. Traktuj ją z czułością i dbałością. Bądź wyrozumiały gdy na powierzchni pojawią się kuleczki- to proces pilingowania, który powstaje w wyniku tarcia dwóch powierzchni. Do ich usunięcia możesz użyć golarki do ubrań.

 

Ponadto nie sposób pominąć najważniejszych właściwości bambusa:

 3 x A: antybakteryjny, antygrzybiczny, antyalergiczny
 wolny od pestycydów i zanieczyszczeń
 absorpcja wody o 60% niż zwykła bawełna
 samosterylizacja (tkanina w 30% sama sterylizuje się, co daje poczucie świeżości)
 neutralizacja nieprzyjemnych zapachów (pochłania nieprzyjemne zapachy i oddaje dopiero przy praniu w wodzie), pełna biodegradowalność

W wyniku intensywnego użytkowania i częstego prania produkty bambusowe mogą ulec naturalnemu zużyciu - tkanina może się zaciągnąć lub ulegać zmechaceniu. Tego typ zużycie nie stanowi podstawy do reklamacji. Produkt należy stosować pod opieką rodzica.