Les Deglingos Torba podróżna Hipopotam Hippipios

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Les Deglingos
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • szt.
  • 242,00 zł 199,00 zł

Les Deglingos Torba podróżna Hipopotam Hippipios

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Hipopotam Hippipos to zapalony podróżnik i największy wizjoner, jakiego znasz. Ma milion pomysłów na minutę i nie boi się wyzwań. Reaguje entuzjazmem na wszystko, co dziwne i będzie cię motywował w każdej sytuacji. Ba! Namówi cię nawet do spróbowania lodów marchewkowych, nauki pływania i jazdy na rolkach. Solidna, sztruksowa torba w kształcie tuby, z szerokimi, nieuwierającymi paskami do noszenia na ramieniu i zewnętrzną kieszonką – buźką, wzorowaną na postaci Hipopotama Hippiposa. Zapinana na zamek błyskawiczny w kontrastowym kolorze, dobrze widocznym dla dziecka. Jest poręczna i pojemna. Idealna na weekendowe wyjazdy.

Wymiary: ok. 48 cm x 23 cm x 25 cm

Francuską markę Les Deglingos cechuje przede wszystkim jakość: doskonałe szycie, przemiłe w dotyku materiały oraz oryginalny design, który zawdzięcza nie tylko projektantce Stephanie Dick, ale też... babci założyciela – Laurenta Mancerona. To właśnie zabawka ze skrawków tkanin, uszyta przez nią przed laty dla wnuka stała się dla niego inspiracją do stworzenia kolekcji.

Gwarancja 12 miesięcy.