Pieluszka bambusowa Tukany 25x25

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: poofi
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 10,00 zł

Pieluszka bambusowa Tukany 25x25

Pieluszka bambusowa Friends by Poofi w pięknej kolorystyce.

 

Dostępna w trzech rozmiarach: 25x25, 73x73 lub 120x120

Każdy rozmiar ma swoje zastosowania, dzięki czemu to must have każdego rodzica :)

 

Pieluszki są miękkie, dobrze chłoną wodę, nie gromadzą wilgoci oraz zapachów. W ciepłe dni super sprawdzają się jako kocyki w domu lub na spacerze by ochronić dziecko od wiatru i promieni UV.

 Włókno bambusowe bardzo dobrze wchłania wodę, dzięki czemu jest o wiele lepsze przy małych dzieciach.

 

Pieluszki z kolekcji Tropical przeszły skomplikowany proces twórczy. Każdy wzór powstawał na papierze, a każdy element był wypełniany akwarelą, która nadała finalnego kształtu i dodawała życie stworzonym kreacjom. Z ogromną radością prezentujemy Państwu efekt finalny i zachęcamy do zapoznania się z kolekcją TROPICAL.

Wszystkie materiały używane w produktach Poofi posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka) Friends by Poofi  to kolekcja autorskich wzorów łączących w sobie prostotę dziecięcych rysunków z mnogością detali, które zaciekawią każde niemowlę.

Wszystkie wzory malowane są ręcznie, następnie powilane na tkaninę. Farby użyte do barwienia posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1. Wzór jest zastrzeżony i chroniony prawem autorskim.Cała kolekcja Friends by Poofi została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce.