Nosidełka ergonomiczne Tula

Ergonomiczne nosidełka marki Tula

Zachęcamy Państwa do zakupu naszych nosidełek ergonomicznych marki Tula.


Dlaczego wybraliśmy właśnie takie do naszego asortymentu? Ponieważ są one zróżnicowane pod względem rodzaju wykończenia i zastosowanej palety barw.
Oferowane przez nas ergonomiczne nosidełka dla dzieci to połączenie funkcjonalności z estetyką. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla dziecka, które w silnym stopniu odczuwa bliskość z mamą lub tatą, jak i dla rodzica, którego ruchy w żadnym stopniu nie są skrępowane. 

Nosidełko Free To GrowNosidełka dla dzieci i niemowląt


Nosidełka Tula dla dzieci to również doskonała alternatywa dla klasycznego wózka. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie manewrowanie i poruszanie się z dzieckiem wózkiem z kółkami może być problemem. Najważniejszą kwestią jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa dziecku, dlatego w naszym asortymencie produktów znajdziecie Państwo wyłącznie nosidełko ergonomiczne, przystosowane do budowy ciała malucha. Dzięki temu, dziecko przez cały czas ułożone jest w odpowiedniej pozycji, co ma wpływ na jego dalszy rozwój.


Niektóre z nich wyposażone są również w kaptur ochraniający przed deszczem. Nosidełka wyposażone są również w pojemną kieszeń do przechowywania niezbędnych drobiazgów, a także paski regulujące odpowiednią długość. Należy pamiętać o odpowiednim wyborze nosidełka również pod kątem wieku Państwa pociech. Część z nosidełek marki Tula przeznaczone są bowiem dla niemowlaków, inne zaś dla maluchów potrafiących już bez pomocy, a samodzielnie trzymać główkę.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu z artykułami dla dzieci.