Tula - BabyTula

Tula - Nosidełka dla Dzieci

Początek historii Tula to spotkanie dwóch osób z odległych krańców świata. Jako rodzice sami doświadczyli, jak wygodne jest noszenie dzieci oraz jak wiele korzyści przynosi maluszkom i rodzicom. Na początku twórcy marki Tula szyli nosidełka dla rodziny i znajomych, ale bardzo często przypadkowo spotkani ludzie pytali o ich nosidełka. Właśnie na tym marka Tula postanowiła ostatecznie skupić swoją moc produkcyjną.

Asortyment nosidełek w sklepie Bobas na Fali

Nasz sklep bobasnafali ma w swojej ofercie nosidełka marki Tula przeznaczone dla dzieci od 7kg do 20kg. Nosidełka Tula są przystosowane dla dzieci umiejących trzymać już główkę, a także siedzieć samodzielnie w pozycji, tzw. żabki. Głównym, a zarazem bardzo ważnym celem nosidełka marki Tula jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dzięki wykonaniu z bardzo dobrych, a zarazem masywnych szelek , a także regulowanych taśm pozwalających idealnie dopasować nosidełko do naszych potrzeb.

Nosidełko dla Dzieci Standard

 

Ergonomika nosidełek

W nosidełkach nasze dziecko nie będzie miało problemów z kręgosłupem. Nosidełka są praktycznym rozwiązaniem, które pozwala pogodzić codzienne obowiązki z opieką nad dzieckiem. Nosidełka Tula wpływają na rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny dziecka, a z drugiej strony zapewniają maksymalny komfort. Jak wiemy wybór odpowiedniego, bezpiecznego dla dziecka nosidełka wymaga wiedzy z zakresu anatomii niemowlaka. Wykonany z bardzo miękkiego materiału pas biodrowy pozwala nam na dodatkowy komfort. Wierzymy, że noszenie dzieci formuje silną więź między dzieckiem, a jego opiekunem. Serdecznie Zachęcamy Państwa do zakupu nosidełek Tula w naszym sklepie.