Nosidełka dla dzieci i niemowląt

Nosidełka Tula

Nosidełka Tula posiadają bardzo duże właściwości oraz zalety. Przede wszystkim są proste i wygodne w użyciu. Pozwalają nosić dzieci od 7 do 20 kg lub już od 3,5 kg dzięki zastosowaniu wkładki dla niemowląt. Każde z nosidełek Tula może być używane do noszenia dzieci oraz niemowląt  zarówno z przodu, jak też i z tyłu. Zawierają kapturek który może być odpinany podtrzymujący główkę dziecka, chroniący przed wiatrem lub słońcem oraz ułatwiający karmienie dziecka piersią.

Nosidełko ToddlerOchrona przed wiatrem/promieniami słonecznymi

Jeśli stosują Państwo kapturek do okrywania niemowlaka przed promieniami słonecznymi lub podczas karmienia przypinajcie go tylko z jednej strony, aby twarz dziecka była widoczna. Musicie być pewni, że kapturek nie przykrywa całej twarzy dziecka i, że maluszek ma nieograniczony dostęp do powietrza. Tula posiada możliwość ustawienia różnych szerokości i wysokości panela zapewniając ergonomiczną pozycję na różnych etapach rozwoju dziecka.

Komfort noszenia dzieci

Zależnie od Państwa potrzeb napina się ramiączka, pociągając za paski regulujące. Następnie dociągane są taśmy ramiączek nosidła do momentu, w którym dziecko zostanie szczelnie otulone panelem, a obwody otworów bocznych będą wielkością odpowiadały nóżkom Waszego dziecka. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, by nóżki nie były zbyt mocno ściśnięte. Nosidełka posiadają również bardzo miękki pas biodrowy co daje dzieciom dodatkowy komfort w życiu codziennym. Tula daje Nam komfort i bezpieczeństwo naszego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej strony.